5x IJssalons
5 ijssalons in Roermond voor een heerlijk ijsje🍨
Smullen van een heerlijke ijscoupe op een terras of al wandelend of zittend in onze stad: een ijsje op het vuistje. Dé lekkerste en meeste verkoelende lekkernij in de zomer is natuurlijk een ijsje! Smullen doe je bij de volgende ijssalons in Roermond:
1. Dutch Homemade
Een van de lekkerste winkels in Roermond! Het schepijs van DutchHomemade wordt iedere dag op ambachtelijke wijze vers bereid. Voor zowel de klassieke, gangbare smaken als de bijzondere, lokale en meer gewaagde ijssmaken zit je hier goed. Denk bijvoorbeeld aan smaken zoals Tony’s Chocolonely Karamel-Zeezout, Schwarzwalder-Kirsch en ijs met een Roermondse twist: de St. Christoffeltaart.
TIP: Ook scoor je hier heerlijke premium macarons met verrassende smaken.
2. Munsteriëske @ Munsterplein
Zie jij jezelf al zitten op het terras van Het Munsterhof of Munstercafé aan het Munsterplein genieten van een heerlijke coupe ijs? Wij wel! Elke woensdag t/m zondag kun je hier genieten!
Het team van Munsteriëske maakt met 20 verschillende smaken vers ijs, vers fruit, toppings en sausjes verfrissende coupes voor je klaar. Aanraders zijn de speciale coupes als ‘bastogne’ en ‘advocaat’. Uiteraard kun je hier ook een ijsje to go halen!
3. Clevers ijsbar @ Markt
Bij Clevers maken ze al 30 jaar lekkerste ambachtelijke ijssoorten. De Clevers ijsbar in Roermond is gelegen aan onze mooie Markt, vlakbij het Stadhuis. Zitten kan (beperkt binnen) en uiteraard op de bankjes op en aan de Markt.