Ga naar hoofdonderdeel

Concert Wits se nog Koempel

Concert philharmonie maasniel

Concert Wits se nog Koempel

  • 14 juni 2026
  • Vanaf 14:00 tot 16:00 uur
  • Theater De Oranjerie
  • Kids t/m 12 jaar €7,50 | €25 volwassenen

Indrukwekkende muzikale belevenis waarbij met muziek en beelden het waargebeurde verhaal van een potentiële mijn in Roermond. Die heeft Roermond en omgeving een aantal jaren groots laten dromen over rijkdom en welvaart, maar die er uiteindelijk nooit kwam: de Beatrix-mijn. De Roerstreek in de ban van het zwarte goud!

Een concert door Philharmonie Maasniel samen met Henk Steijvers (Carboon en Jansse Bagge Band), Hub Boesten met zijn Bigband combo en het koor van ‘Loap nao de pomp’. In de voorbereiding zijn zij bijge Veldeke Krink Remunj en de lokale Omroep OR6 een belangrijke bijdrage geleverd.

Ee aantal nummers van het album ‘Witste nog Koempel’, dat Carboon in 1976 uitbracht en van de Jansse Bagge Band zijn speciaal geschreven naar een bezetting van een harmonie-orkest. Tijdens het spelen van de nummers worden fragmenten uit de documentaire ‘De mijn van de Meinweg’ getoond op een groot scherm achter de artiesten.

Ook leuk voor jou?

Goof s old time country eci cultuurcafe roermond
16 mei
Goof's Old Time Country Café
Een bluegrass- en countryjam waarbij iedereen mee mag doen. In een cirkel wordt volledig onversterkt gespeeld, net...
Voces aestatis concert roermond
16 mei
Voices of Albion
Het vocaal ensemble Voces Aestatis verzorgt een bijzonder sfeervol concert in de prachtige Ursulakapel. Onder de...
Concert roermond toonkunstkoor sint christoffelkathedraal
19 mei
Concert: Hemelse klanken
Feestelijk concert op Hemelvaartsdag door Toonkunstkoor Roermond o.l.v. Piter Cox), samen met barokorkest Concerto...